Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hlboké

Staršie oznamy 8

Veľkonočné dielničky

 


 

Zápis detí do MŠ na rok 2013/2014

Materská škola v Hlbokom oznamuje, že zápis detí na školský rok 2013/2014 začína 11. marca. Rodič si môže prísť zapísať dieťa v tomto termíne až do konca marca od 7:00 do 17:00 hod v triede materskej školy.


 

Plánované kultúrne akcie na rok 2013

 

 


 

Minister kultúry prevzal záštitu nad slávnosťami

Minister kultúry pán Marek Maďarič prevzal na moju žiadosť záštitu nad Kultúrnymi slávnosťami 170. výročia spisovnej slovenčiny, ktoré sa uskutočnia 14. júla 2013 v našej obci. V tejto súvislosti som začiatkom roka podal projekt na prefinancovanie slávností z rozpočtu ministerstva, ktorý sa momentálne vyhodnocuje. 

                                                                                                                                                                                                                                                                      starosta


 

Pečie celá dedina 2


 

Oznámenie o prerokovaní Konceptu územného plánu regiónu TTSK

Trnavský samosprávny kraj, ako príslušný orgán územného plánovania podľa ust. §16 odst. 2 zákona č. 50/1976 zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neškorších predpisov (stavebný zákon) a v súlade s ust. § 18 a § 21 stavebného zákona upovedomuje mestá a obce TTSK, zainteresované orgány a organizácie, fyzické osoby a širokú verejnosť o verejnom prerokovaní Konceptu Územného plánu regiónu TTSK v termíne od 25.2. do 26.3.2013. Verejné prerokavanie sa uskutoční dňa 11.3.2013 (pondelok) o 9:00 hod, pre mestá a obce TTSK v zasadačke Obvodného úradu Trnava, na ulici Kollárova č.8, 917 01 Trnava.


 

125. výročie smrti Jozefa Miloslava Hurbana

„Bije zvon slobody, čujte ho národy, kto ho nepočuje, ten obanuje“ , takto vyzýval J. M. Hurban dobrovoľníkov do boja za slobodu národa v rokoch meruôsmych. Dnes si pripomíname 125. výročie úmrtia tohto slovenského velikána a národovca, človeka, ktorý obetoval celý život láske k slovenskému národu, jeho reči, literatúre a životu duchovnému. J. M. Hurban sa narodil 19. marca 1817 v Beckove a zomrel 21. februára 1888 v Hlbokom. Zaslúži si čestne titul „otec národa“, mal búrlivý a krištáľovo čistý charakter, nesmiernu odvahu, s ktorou sa púšťal do bojov s protivníkmi, ktorí mali nad ním veľkú prevahu. Jeho život a dielo je dodnes vzorom pre všetkých, ktorí nájdu v sebe silu a odhodlanie bojovať čestne za pravdu a nežiť s ohnutým chrbtom pod ťarchou doby, nelásky a lži.


 

333.000 návštev obecnej webovej stránky

Oficiálna web stránka obce Hlboké oslávila koncom januára 2 roky svojej existencie. K dnešnému dňu 20. 2. 2013 sa eviduje 333.000 návštev obecnej webovej stránky. Za posledného polroka pribudlo ďalších 100.000 pozretí. Snažím sa, aby bolo na stránke vždy dostatok potrebných informácií pre občanov našej obce. Na stránke sa priebežne pracuje, dopĺňajú sa jednotlivé kategórie, môžete si pozrieť aktuálnu fotogalérie, kde sú doplnené fotky z detského karnevalu. Ak máte nejaké pozitívne návrhy na úpravu web stránku alebo potrebné informácie na doplnenie niektorých kategórií, fotky, pošlite mi svoje návrhy mailom alebo príďte na obecný úrad. Veľmi ma teší, že stránka je navštevovaná ľuďmi z celého sveta, o čom svedčia štatistky návštev.

                                                                                                                                                               starosta


 

Príspevky do novín

Redakčná rada oznamuje občanom, že majú možnosť prispieť článkami do obecných novín, keďže prebieha príprava ďalšieho čísla Hlbockých pohľadov. Príspevky, kresby alebo fotografie môžete zasielať na adresu hlbocke.pohlady@obechlboke.sk alebo priniesť na obecný úrad. Uzávierka pre zasielanie príspevkov je 21. február 2013. Redakcia si vyhradzuje právo na redakčnú úpravu (jazykovú, štylistickú, predtlačovú korektúru). Zodpovednosť za obsah zverejnených písomných alebo fotografických materiálov nesie autor.


 

Ponuka SPA Smrdáky


 

 Tradičný maškarný ples

 


 

 Možnosť darovať 2% z daní

     

Tlačivo TJ Družstevní Hlboké nájdete na www.tjhlboke.sk .


 

 Zápis detí do prvého ročníka ZŠ Hlboké

Dňa 31. 1. 2013 sa v našej škole konal zápis predškolákov do 1. ročníka. Pri vstupe do triedy detičky privítala Snehulienka so svojimi siedmimi trpaslíkmi, ktorí dozerali na deti pri plnení ich úloh. V rozprávkovom zápise deti plnili úlohy zamerané na zistenie úrovne zručností a vedomostí v rôznych oblastiach - grafomotorickej, matematickej, prírodovednej, estetickej, jazykovej. Na záver vypracovali zábavnú úlohu na interaktívnej tabuli. K školskému roku 2013/2014 sa zapísalo 5 detí.
 


 

 Nová informačná tabuľa

 

Vážení občania,
som veľmi rád, že sa mi podarilo v našej obci zriadiť túto informačnú tabuľu. Mojim cieľom bola vždy väčšia informovanosť občanov. Postupne pribudnú v Hlbokom tabule, ktoré budú mať informačný charakter buď pre občanov alebo návštevníkov a turistov Hlbokého.
Na tejto tabuli vás budeme oboznamovať s podujatiami, ktoré sa udiali v našej obci, ale i o aktualitách, ktoré sa ešte len pripravujú. Určite bude aj osožná najmä pre tých, ktorí nemajú prístup na internet.
V roku 2012 boli v Hlbokom viaceré spoločenské podujatia, organizované obcou alebo organizáciami. Pripravil som z nich chronologický prehľad, avšak len z tých fotiek, ktoré som mal k dispozícii. Ak by ste chceli, aby naša web stránka a informačná tabuľa bola obohatená i o vaše fotky zo spoločenských akcií, posielajte mi ich na mailovú adresu, prípadne mi ich môžete priniesť osobne.
Ak by ste mali aj záujem o niektoré vystavené fotky, zapíšte ich číslo a počet kusov na OcÚ, prípadne e-mailom na adrese obechlboke@obechlboke.sk najneskôr do 22. 2. 2013, určite získate peknú pamiatku na milú akciu. Cena je 0,20€/1ks, formát 10x15cm.
Zároveň vyzývam všetkých občanov, aby si tento verejný majetok vážili a neznehodnocovali ho, nelepili naň plagáty, nerozbíjali a pod.
                                                                                                                                                           starosta
 


 

 Zápis žiakov do 1. ročníka ZŠ v Hlbokom

Zápis žiakov do 1. ročníka v ZŠ v Hlbokom pre školský rok 2013/2014 sa uskutoční:
31. 1. 2013 (štvrtok) od 12:00 hod. do 16:00 hod.


Dodatočne môžete svoje dieťa zapísať do 1. ročníka kedykoľvek po telefonickom dohovore na t.č. 034/6576136
Čo by mal budúci prvák vedieť?
Čo by mal urobiť rodič?
                                                                                                                                             Viac...
 


 

 Divadelné predstavenie z Rovenska

 

 


 

 Vianočná členská schôdza Jednoty dôchodcov

Pridané fotografie do fotogalérie.
 


 

 Vianočná besiedka


 

 Vianočné dielničky - srdečne všetkým ďakujem

starosta


 

 Vianočné dielničky pre menších aj väčších

 


 

 Vianočná besiedka
 


 

 Čaj o piatej

 


 

 Návšteva z Osvetového strediska v Trenčíne

 

    Dňa 28. septembra 2012 naša obec hostila 40 predstaviteľov samospráv a obcí Trenčianskeho kraja. Zišli sme sa za účelom odovzdania skúseností z organizovania a realizácie občianskych obradov a slávností. Všetci pozvaní starostovia, matrikárky, organizátori a ostatní hostia si prezreli i našu pamätnú izbu. Prikladáme Vám k nahliadnutiu  ďakovný list z TNOS (stačí rozkliknúť hlavičku nižšie), fotografie zo stretnutia nájdete vo fotogalérií.


 

Staršie oznamy 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


 

webygroup

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Hlboké


8443557

Úvodná stránka