Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hlboké

Staršie oznamy 7

 Deň detí 2013


 

Dajte Vašim deťom šancu stať sa futbalistom v klube TJ Družstevník Hlboké!!!
Máte doma dieťa narodené v rokoch 2004 - 2008? Áno? A má záujem hrať futbal? Tak potom neváhajte a prihláste ho do novozaloženej prípravky nášho klubu. Môže sa naučiť hrať futbal, získať nové zážitky, priateľov, hrávať zápasy a turnaje so svojimi rovesníkmi.

V prípade záujmu kontaktujte pána Jozefa Jediného – trénera prípravky na tel. č. 0903 026 306, ktorý Vám poskytne bližšie informácie o možnostiach Vašich detí zapojiť sa do tohto výberu.


 

 Deň matiek 2013

Fotografie z akcie nájdete vo fotogalérii.


 

 Nadácia SPP podporila projekt HURBANOVA ZÁHRADKA

  S radosťou vám oznamujem, že rozhodnutím Správnej rady Nadácie SPP bol podporený projekt Eustream v grantovom programe ZGP - 9.kolo/2.termin a bola mu schválená suma 2.000,-€. na projekt „HURBANOVA ZÁHRADKA”. Cieľom je vybudovať oddychovú zónu s liečivými bylinkami, aby si ľudia mohli pripomenúť J. M. Hurbana aj ako človeka, ktorý sa intenzívne venoval aj liečivým rastlinám a bylinkárstvu. Ďakujem za podanie a vypracovanie projektu pánovi Pavlovi Juríkovi s kolektívom a Mgr. Zuzane Knapovej.

                                                                                                                    starosta


 

Bicykle pre dôchodcov z úspešného projektu

 

     V rámci osláv stavania mája mi pripadla veľmi milá a radostná povinnosť, slávnostne odovzdať našim seniorom 6 nových bicyklov. Predpokladám, že všetci určite viete o tom, že členovia Jednoty dôchodcov už niekoľko rokov obetavo rozvážajú obedy svojim nevládnym rovesníkom, ktorým už zdravie neumožňuje, aby si sami chodili pre obedy. Tento ušľachtilý čin ma inšpiroval a minulý rok som napísal projekt pod názvom „Seniori na dvoch kolesách pomáhajú imobilným rovesníkom“ na Fond GSK o finančné prostriedky pre zakúpenie 6 bicyklov. Predstaviteľov Fondu GSK tento projekt tak zaujal, že namiesto žiadaných 200€/bicykel nám schválili 400/€, čiže spolu 2.400 €. Keď sme sa v decembri minulého roku zúčastnili na vyhlasovaní výsledkov spolu s predsedom JDS pánom Emilom Morávkom, boli sme milo prekvapení reakciami prítomných novinárov. Všetci obdivovali našich seniorov za ich obetavú prácu a nešetrili chválami. Chcel by som sa im poďakovať, že takýmito činmi zviditeľňujú našu obec, robia jej dobré meno a sú aj príkladom hodným nasledovania pre ostatných.
     Bicykle sme zakúpili u regionálneho slovenského výrobcu, firmy DEMA Senica, ktorá k 6 bicyklom pridala ešte 2 rotopedy a rok bezplatného servisu. Želám našim dôchodcom, aby im bicykle dlhé roky slúžili pre takúto dobrú a ušľachtilú vec. Fotografie z odovzdávania nájdete vo fotogalérii.
                                                                                                                                                    starosta


 

Krojované stavanie mája 2013

   Touto cestou sa chcem poďakovať PD Senica za poskytnutie mája aj techniky na jeho stavanie, našim hasičom a zamestnancom obce za pomoc, pani Danke Otépkovej a pani Ľubici Čobrdovej za zorganizovanie krojovaného sprievodu, pani učiteľkám a deťom zo ZŠ, MŠ a Jednote dôchodcov za prípravu milého kultúrneho vystúpenia. Fotografie z akcie nájdete vo fotogalérii.

                                                                                                                                                      starosta


 

Retrooslavy 1. mája v Dojči

 


 

Plán činnosti vo Vojenskom obvode Záhorie máj 2013


 

 Krojované stavanie mája 2013


 

 2. ročník Olympiády zo slovenského jazyka v Hlbokom

Zadania, kľúče a výsledky olympiády nájdete tu.


 

Rekonštrukcia malej vodnej nádrže v časti Zaháj

   SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, š.p. nám dnes 12.4.2013 listom oznámil, že na základe našej žiadosti z 11.9.2012 bola "Rekonštrukcia VN Hlboké" zaradená do investičného plánu na rok 2013 a následne schválená. Začiatok realizácie rekonštrukcie je naplánovaný na druhý polrok 2013. Odpoveď na žiadosť.

 


 

Mapa Záhoria

 

 


 

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2013

  

Kontajner na nebezpečný odpad

   Oznamujeme občanom, že od dnes 8. 4. 2013 do stredy 10. 4. 2013 bude za kostolom pristavený kontajner na nebezpečný odpad, do ktorého môžete odovzdať:

televízory, chladničky, rádiá, videá a iné spotrebiče, olovené batérie, akumulátory, monočlánky, žiarivky, výbojky, odpady obsahujúce ortuť, odpadové oleje, farby, laky, obaly z nich, pesticídy, liečivá, kyseliny, rozpúštadlá, hydroxidy.

Do kontajnera nepatrí objemný a komunálny odpad, ani pneumatiky!


 

Večná sláva hrdinom za oslobodenie našej obce!

 


 

Oznam pre živnostníkov, ktorí majú pozastavenú živnosť

Obvodný úrad Senica, odbor živnostenského podnikania oboznamuje podnikateľov, u ktorých bolo do 31. mája 2010 rozhodnuté o pozastavení prevádzkovania živnosti na dlhoročné lehoty, aby si upravili svoje právne vzťahy v súlade s novou právnou úpravou do troch rokov od účinnosti živnostenského zákona, inak im uplynutím tejto doby pozastavené živnostenské oprávnenie zanikne.
V praxi to znamená, že všetci podnikatelia, ktorí mali k 1. júnu 2010 pozastavené prevádzkovanie živnosti na dobu dlhšiu ako 3 roky, musia oznámiť živnostenskému úradu zákonom požadovanú zmenu pozastavenia živnosti, ktorá nemôže prekročiť túto zákonom ustanovenú limitnú dobu (1. júna 2013).


 

68. výročie oslobodenia našej obce

  7.4. 2013 si pripomíname už 68. výročie oslobodenia obce Hlboké. Pozývam všetkých  občanov obce, aby sme si spoločne uctili a vzdali vďaku všetkým, ktorí padli pri oslobodzovacích bojoch. Stretneme sa v nedeľu 7.4.2013 o 18:00 hod. pred obecným úradom.

                                                                                                                                              starosta


 

Beh okolo Hlbokého 6. apríla 2013

 


 

Želám všetko najlepšie ku dňu učiteľov


 

Plán činnosti vo Vojenskom obvode Záhorie apríl 2013


 

Priestory prístavby KD sú na prenájom

Obec Hlboké ponúka na prenájom priestory prístavby kultúrneho domu aj so zariadením. Tieto priestory v minulosti slúžili na cukrárenskú výrobu a sú vybavené funkčným gastro zariadením. Objekt má dva samostané vchody, vykurovanie plynovým kotlom, samostané meranie el. prúdu. Cena prenájmu nie je stanovená a závisí od ponuky a rozhodnutia obecného zastupiteľstva. Fotky nájdete tu...


 

 Ďalšie číslo Hlbockých pohľadov je v predaji

Oznamujeme občanom, že je v predaji ďalšie číslo obecných novín Hlbocké pohľady č. 6. Noviny si môžete zakúpiť už v pondelok 25. marca 2013 na Obecnom úrade v Hlbokom. Prvý krát vychádzajú noviny vo farebnom prevedení.

Cena výtlačku je 0,50 €.


 

 Divadelné predstavenie Mozoľovci

 Touto cestou sa chcem poďakovať Jednote dôchodcov v Hlbokom a najmä aktérom divadelného prestavenia za obohatenie kultúrneho života v našej obci. Je to obdivuhodné, že aj v pokročilom veku majú chuť a odvahu na divadlo. Ich herecké výkony boli na vysokej úrovni. Zaslúžia si našu úctu, česť a vďaku. Verím, že toto nebolo ich posledné vystúpenie, ale aj v budúcnosti nás potešia svojimi hereckými výkonmi. Vo fotogalérii sú pridané fotografie z predstavenia.

                                                                                                starosta 


 

 196. výročie narodenia J.M. Hurbana

 Dňa 19. marca 2013 si pripomíname už 196. výročie narodenia najvýznamnejšej  osobnosti našej obce Jozefa Miloslava Hurbana. Pozývam všetkých, aby sme si  spoločne zapálením sviečky uctili tohto velikána nášho národa. Stretneme sa v utorok  19. marca o 18:00 hod pri mohyle

                                                                                                                                  starosta


 

 Divadelné predstavenie Jednoty dôchodcov


 

 Veľkonočné dielničky - všetkým účastníkom ďakujem


 

Zber a vývoz konárov

Oznamujeme občanom, že v priebehu mesiaca marec je plánovaný zber konárov po obci. Konáre je potrebné prichystať do viazaníc pre lepšiu manipuláciu, nakoľko sa budú prepravovať. O presnom termíne začiatku zberu vás budeme včas informovať.

 


 

Staršie oznamy 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


 

webygroup

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Hlboké


8443485

Úvodná stránka